پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
1678
-
الف
+

نشست خبری سی‌امین نمایشگاه کتاب تهران برگزار می‌شود

نشست خبری سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حضور رئیس نمایشگاه برگزار می‌شود.

نشست خبری سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حضور رئیس نمایشگاه برگزار می‌شود.

به گزارش آی‌فیلم و به نقل از ستاد امور رسانه‌ای و خبری سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، نشست خبری این رویداد فرهنگی ساعت ۱۰ صبح روز شنبه (۹ اردیبهشت ماه) با حضور سیدعباس صالحی، معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس نمایشگاه برگزار می‌شود.

نشست خبری نمایشگاه کتاب تهران در زمان ذکر شده و در محل سالن زنده یاد علی عاشوری در موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران به آدرس تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان‌های فلسطین و برادران مظفر جنوبی ساختمان ۱۰۸۰ برگزار می‌شود.

تمدید زمان ثبت‌نام بن کارت دانشجویان و طلاب

خبر دیگر از نمایشگاه اینکه، به دلیل استقبال از بن دانشجویی و طلاب، زمان ثبت‌نام دانشجویان و طلاب متقاضی دریافت بن کارت خرید کتاب تا ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه ۵ اردیبهشت ماه تمدید شد.

بر این اساس، دانشجویان متقاضی دریافت بن کارت خرید کتاب می‌توانند با مراجعه به سایت ‌Tibf.ir نسبت به ثبت‌نام و پرداخت سهم خود جهت دریافت بن کارت خرید کتاب در نمایشگاه کتاب تهران اقدام کنند.

در این دوره از نمایشگاه، مبلغ یک میلیون ریال بن خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب تعیین شده است که ۶۰ درصد آن از سوی دانشجویان و طلاب و ۴۰ درصد از سوی معاونت امور فرهنگی پرداخت خواهد شد.

بر اساس این گزارش، تا پایان روز یکشنبه (۳ اردیبهشت ماه) ثبت نام قطعی ۱۲۵ هزار دانشجو در سامانه دریافت بن کارت خرید  کتاب صورت گرفته است.

یادآوری می‌شود، سی‌اُمین نمایشگاه کتاب تهران از تاریخ ۱۳ تا ۲۳ اردیبهشت ماه در شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

ص گ / س م

نظر شما
ارسال نظر