پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
1625
-
الف
+

لیلا زارع: من با تمامی نابازیگران راحتم

لیلا زارع بازیگر فیلم سینمایی «تصمیم نهایی» از بازی با نابازیگران در این فیلم گفت.

لیلا زارع بازیگر فیلم سینمایی «تصمیم نهایی» از بازی با نابازیگران در این فیلم گفت.

لیلا زارع متولد ۲۱ مهر ۱۳۵۹ در تهران است. وی فعالیت هنری‌اش را در سال ۱۳۸۳ با بازی در فیلم «ما همه خوبیم» ساخته‌ی بیژن میرباقری آغاز کرد. او در همان گام نخست توانست نامزد دریافت تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از نهمین جشن خانه‌ی سینما شده و سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مكمل زن را از بیست و سومین جشنواره‌ی فیلم فجر دریافت کرد.

از دیگر افتخارات این هنرمند می‌توان به نامزدی بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم «پستچی سه بار در نمی‌زند» (۱۳۸۷)، دریافت سرو زرین برای ایفای نقش در مجموعه‌ی «ارمغان تاریکی» (۱۳۸۹) از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و دریافت دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم «شیفت شب» (۱۳۹۳) از جشنواره‌‌ی فیلم فجر اشاره کرد.

وی همچنین از اعضای آکادمی آسیا پاسیفیک است و نامزدی بهترین بازیگر نقش اول برای فیلم «به امید دیدار» (۱۳۸۹) از این جشنواره را در کارنامه‌ی هنری‌اش دارد.

زارع در مجموعه‌ی «سرزمین کهن» (۱۳۸۹) و فیلم‌هایی چون «مجنون لیلی» (۱۳۸۶)، «خواب لیلا» (۱۳۸۶)، «سوپراستار» (۱۳۸۷)، «شیفتگی» (۱۳۹۲)، «با دیگران» (۱۳۹۲) و «۱۱» (۱۳۹۲) به نقش‌آفرینی پرداخته‌ است.

زارع علاوه بر بازیگری در زمینه‌ طراحی و عکاسی نیز فعالیت دارد.

ص.گ/ ا.ا

نظر شما
ارسال نظر